Collection: All Products
Have you ever wished you could have your cake and eat it too? Well, with Fiber Gourmet, you can! Our low-calorie and high-fiber products offer the perfect solution for those watching their weight or trying to eat more mindfully.

-
Sale
Light Spaghetti
4.7 / 5.0
(683) 683 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.99Sale price From $5.79Sale -
Sale
Light Rotini
4.7 / 5.0
(334) 334 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.99Sale price From $5.79Sale -
Sale
Light Penne
4.8 / 5.0
(288) 288 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.99Sale price From $5.79Sale -
Sale
Light Elbows
4.8 / 5.0
(222) 222 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.99Sale price From $5.79Sale -
Mac & Cheese
4.6 / 5.0
(137) 137 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$4.99Sale price From $5.79 -
New Light Lasagna
4.4 / 5.0
(99) 99 total reviews
Regular price From $6.29Regular priceUnit price / per -
Flour Blend
4.8 / 5.0
(167) 167 total reviews
Regular price From $15.99Regular priceUnit price / per -
Original Riced Pasta
4.8 / 5.0
(81) 81 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.79Sale price From $5.79 -
Garlic and Herb Riced Pasta
4.7 / 5.0
(88) 88 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.79Sale price From $5.79 -
Spanish Riced Pasta
4.9 / 5.0
(52) 52 total reviews
Regular price From $5.79Regular priceUnit price / per$5.79Sale price From $5.79 -
Riced Pasta Three-pack
4.7 / 5.0
(55) 55 total reviews
Regular price $16.47Regular priceUnit price / per$17.37Sale price $16.47Sale -
Fiber Gourmet Gift Card
5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price From $25.00Regular priceUnit price / per -
Try all our Pastas
4.5 / 5.0
(15) 15 total reviews
Regular price $33.44Regular priceUnit price / per -
Ranch Thinables
Regular price From $6.99Regular priceUnit price / per -
Original Cheddar Thinables
Regular price From $6.99Regular priceUnit price / per -
Pepper Jack Thinables
Regular price From $6.99Regular priceUnit price / per

Shop by category
View all-
Riced Pasta
Looking for a hearty meal that your loved ones will enjoy? Seek no...
-
Flour Blend
From nutrient-packed morning muffins and bagels to fiber-rich brownies, pasta, tortillas, and...
-
Variety Packs
Stock up your pantry and try new things at the same time!...


Recipe Ideas
-
Arugula Pesto Spaghetti 🍀
See recipe -
Instant pot Rotini 🍅
See recipe -
Spicy Pesto Pasta 🌱
See recipe
Let's get personal!
Be the first to know about new product launches, new flavors, and exclusive offers.